Genel

Xiaomi Mi Max 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu !

Fiyat performans odaklı ürünleri ile dikkat çeken Xiaomi’nin bu sene içerisinde çıkarmasını beklediğimiz Xiaomi mi band 3 akıllı bileklik  ve Xiaomi mi 7 akıllı telefon modelleri vardı.Xiaomi Mi 7 den sonra beklediğim bir telefon ise mi max 3’tü ve çıkış tarihi belli oldu.

Xiaomi mi max 3

Xiaomi Mi Max 3 özellikleri hakkında biraz konuşacak olursak, en başa çıkan özelliği 5,500 mAH bir bataryaya sahip olan ve uzun süreli kullanım vaadi veren telefonda şarj  Quick Charge 3.0 ile destekleniyor. 18:9  oranında 6.99 inç  Full HD ekranı bulunan telefonda muhtemelen bir iris tarayıcı ve ve kablosuz şarj desteği de olması bekleniyor.

Çıkış tarihi hakkında, Xiaomi CEO’su olan Lei Jun geçtiğimiz günlerde Weibo üzeriden , Xiaomi mi max 3 hakkında Temmuz ayında tanıtımının yapılacağını duyurdu.Merakla beklediğim Xiaomi mi 7 için herhangi bir tarih belirtilmedi, üzdün Lei Jun bey..

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

2001 Antalya Doğumluyum. Antalya MTAL bilişim bölümünde Web Tasarım dalını okudum. İnternet dünyası ile 2008 yılında tanıştım. Kendimi her zaman gelişmeye açık tutuyorum, yeni teknolojiler ile haşır neşir olmayı seven birisiyim.

Yorum Yap