Gündemdeki Konular

Xiaomi Mi Band 3 Geliyor!

Fiyat performans odaklı ürünleri ile bilinen Xiaomi’nin bileklik serisi mi band akıllı bilekliklere yeni bir model ekleniyor.

Xiaomi mi band 2 den sonra çıkartılacak olan Mi Band 3’ün görselleri ve özellikleri meydana çıktı.Öncelikle kullanım kılavuzu yayınlanan Mi Band 3, tasarım ve çalışma şekilleriyle ilgili bilgileri yayınlamış oldu.

Xiaomi Mi Band 3 Kullanım Kılavuzu

Xiaomi Mi Band 3 Kullanım Kılavuzu

Mi Band 3, Mi Band 2 ye göre daha büyük bir ekran ile gelecek gibi duruyor ki en sevdiğim özelliği bu, şuan da Mi Band 2 kullanıyorum ve ekran boyutundan şikayetçiydim.Mi Band 3 daha fazla gelişmiş özelliklere sahip olacak ki ekranı dokunmatik şekilde ve daha oval bir şekilde tasarlanmış.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi mi band 3 özelliklerinden bahsedecek olursak;

Kordonda değişikliğe gidilmiş ve Mi Band 2’ye göre daha kalın bir kordonu mevcut.Buda ekranının büyütülmesinden kaynaklanıyor.Şarj sisteminde herhangi bir değişiklik yok.Xiaomi Mi Band 3’de OLED bir ekran bulunuyor.Bluetooth 4.2 ve NFC teknolojileriyle çıkacak olan Mi Band 3, IP68 sertifikasına sahip olması bekleniyor.

Tanıtım tarihi olarak 31 Mayıs’ta Xiaomi mi 8 ile beraber tanıtılacağını duyuran Xiaomi, merakları üstüne toplayarak fiyat konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

2001 Antalya Doğumluyum. Antalya MTAL bilişim bölümünde Web Tasarım dalını okudum. İnternet dünyası ile 2008 yılında tanıştım. Kendimi her zaman gelişmeye açık tutuyorum, yeni teknolojiler ile haşır neşir olmayı seven birisiyim.

Yorum Yap