Genel

Whatsapp’a Grup Görüntülü Konuşma Özelliği Geldi

Şubat Ayından bu yana testleri geliştiriciler tarafından yapılan Whatsapp’ta Grup olarak görüntülü konuşma özelliği bütün Beta Test Kullanıcılarına Açıldı.Şuanda hem Android Hem IOS Beta programlarında bulunan güncellemenin yakın zamanda tüm kullanıcılara geleceğini düşünüyorum.

Özellik hakkında test etmediğim için fazla bir şey diyemiyorum.Normal grupta dedikodunun dibine vurup, yazmaya üşenip de “Görüntülü anlatıyım yoruldum” diyen gıybetçi kızlar dışında çok kullanılacağını sanmam.

Whatsapp Grup Görüntülü Konuşma

Peki grup görüntülü konuşma nasıl başlanır. 

Whatsapp’ı açıyoruz.Grupta görüntülü konuşmak istediğimiz kişilerden birisini görüntülü arıyoruz.Görüntülü konuşma esnasında sağ üst köşede bir kişi ekleme butonu beliriyor.Butona bastıktan sonra kişi listemiz açılıyor ve görüntülü konuşmaya eklemek istediğimiz kişileri seçiyoruz.Maksimum 4 kişi ile görüntülü konuşma yapabiliyoruz.

Eğer kişi ekleme simgesi yok ise beta sürümde olduğumdan emin olmamız gerekiyor.

Android İçin: 2.18.145

IOS İçin: 2.18.52

Beta sürece katılma hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

2001 Antalya Doğumluyum. Antalya MTAL bilişim bölümünde Web Tasarım dalını okudum. İnternet dünyası ile 2008 yılında tanıştım. Kendimi her zaman gelişmeye açık tutuyorum, yeni teknolojiler ile haşır neşir olmayı seven birisiyim.

Yorum Yap

3 Yorum