Genel Gündemdeki Konular Sosyal Medya

WhatsApp’a Gelen Son Güncelleme!

WhatsApp ortalığı karıştıracak bir güncelleme ile tekrar bizimle.

Bildiğiniz üzere engellediğiniz kullanıcılar size mesaj atamıyor , resminizi göremiyordu. Bu bildiğinizi unutun , karmaşıklığa hazır olun! Gelen güncellemeyle birlikte engellediğiniz tüm sinsirellalar , size takıntı haline gelmiş insancıklar için çok işe yarayacak güncellemeyi inceleyelim bakalım WhatsApp bey ne yapıyorsunuz aman aman..

 

WhatsApp

 

WhatsAppt’a engellemiş olduğunuz kullanıcılar engellenmiş olduğu halde size yazabilecek. Bu kişilerden bir anda mesaj alabiliyor hale gelmeniz, özellikle de çok fazla engelli kullanıcıya sahipseniz bir kabus haline dönüşebilir. Hayal olan bu durum artık gerçekleşti. Gün içerisinde Twitter’dan konuyla ilgili tepki gösteren birçok kullanıcı, engellemiş olduğu kişilerden mesaj almaya başladığını söyledi.

 

 

Twitter

 

“Arkadaşlar lütfen, bu kişiden engellemiş olmama rağmen neden halen mesaj alıyorum? WhatsApp’ta size mesaj atanları engellemek için yeni bir yol var mı? Lütfen yardım edin!!!”

WhatsApp

Hem Android hem de iOS kullanıcılarının bir kısmı şu an hatayı yaşamaya devam ediyor. Bu tür bir problem yaşarsanız şu an tek çözüm, engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak ve tekrar engellemek. Aksi taktirde yaptığınız hiçbir şey çözüm olmayacaktır. Önümüzdeki günlerde WhatsApp’ın konuya bir çözüm üretmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

İrem Arı

Kendi halinde birisi.

Yorum Yap