Kripto Paralar

Twitter Üzerinden Tron Transferi!

Twitter Üzerinden Tron Transferi!

Yapılan duyuruya göre, test aşamaları tamamlanmış ve Twitter üzerinden Tron transferi başarılı hale getirilmiş. Tron, hizmetini Twitter kullanıcılarına ulaştırmak için ödeme platformu Seedit ile ortaklık kurduğunu müjdeledi. Bu konuda gerçekten işlerin hızlanması ve büyümesi ile ilgili çalışmalarını sürekli sürdüren Tron, güçlü bir ilerleme ile ilgili gerekli olan her şeyi kendi beklentisine dair ön plana çıkarıyor ve yenilikleri ile bizlere sunuyor. Gelin isterseniz içeriğin ve haberin detaylarına göz atalım.

Tron

Hızlı faaliyete geçmesi bekleniyor!

                Yapılan bu çalışmada, sistemin hızlı bir şekilde faaliyete geçmesi bekleniyor ve Twitter ile ilgili olarak önemli bir transfer süreci başlamış oluyor. Tron bu şekilde hızlı bir yükselişe ulaşacağı için, kişisel beklentileri de bu dengeye dair ön plana çıkarabiliyoruz. Seedit, bu işlevi Reddit, Kakao, Telegram ve Twitter gibi sosyal platformlarda Tron işlemlerini sağlayan bir komutla başardı. Çevrimiçi bir video yayınında, “Bir cüzdan yapmak biraz çaba gerektiriyor.” ifadesi kullandı ve bunu yaparken, hızlı bir şekilde işlemin halledileceğini duyurdu.

Test aşamaları tamam! Sıra faaliyette!

                Platformun sağladığı özel anahtar ve cüzdan adresi, kullanıcılara hesaplarını kişisel cüzdanlarına bağlamak ve fonları hızlı ve güvenli bir şekilde aktarmak için kullanabilecekleri tam kontrol sağlıyor. Bu konuda yapılan çalışmalarla, test aşamaları geçildi. Bu da sürecin gayet başarılı çalıştığını ve üzerinde hiçbir free olmadığını gösteriyor. Şirket test aşamasının sona erdiğini doğrulamasına rağmen, platformun Twitter’da ne zaman faaliyete başlayacağına ilişkin kesin bir tarih belirtilmedi. Tron topluluğu son gelişmelerden oldukça memnun görünüyor. Justin Sun, başarı merdivenlerini ne kadar hızlı ilerlediğini göstermek için günlük işlem ayrıntılarını dahi paylaştı. Platform Tron’un popülerliğini ve Ethereum gibi diğer kripto paralara karşı kullanımını artırabileceğinden, geliştirme herkesi memnun etmişe benziyor. Bu yüzden daha farklı gelişmeleri de bekliyor olacağız merakla. Çünkü ertelenen Coin eft kararından hemen sonra, bu tarz bir duyurunun olması, Twitter ile ilgili de bir alan yaratıyor belki de. Bakalım yakın zaman içerisinde süreç nasıl işleyecek.

 

Yazılarımıza katkı sağlayacak fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz. Bu konuya dair daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizler de gerekli fikirlerinizi bizlere yorum olarak iletin değerli arkadaşlar.

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

2001 Antalya Doğumluyum. Antalya MTAL bilişim bölümünde Web Tasarım dalını okudum. İnternet dünyası ile 2008 yılında tanıştım. Kendimi her zaman gelişmeye açık tutuyorum, yeni teknolojiler ile haşır neşir olmayı seven birisiyim.

Yorum Yap