Genel Gündemdeki Konular Sosyal Medya

Instagram kullananlara dikkat!

Instagram kullanıcılarının yıllardır beklediği özellik ile sonunda buluşuyor! Önümüzdeki haftalarda meydana çıkacak bu özellik ne mi , gelin beraber bakalım.

Herkesin beğendiği popülaritesi yüksek sosyal medya platformu olan Instagram yıllardır herkesin merakla beklediği Sessize Alma  Özelliğini sunacak.

Instagram

Instagram Sessize Alma Özelliği Nasıl Kullanılacak?

Son güncelleme ile Instagram akışınız da görmek istemediğiniz sinsirelları , sevdiceğinizin peşini bırakmayanları , görmeye dayanamayıp mecburen takip ettiğiniz bir çok insancıkları rahatlıkla sessize alabilecek  hem gönderileri hem de hikayeleri görmeyi bir arada kapatma şansınız da olacak. Stolk yapmak istediğinizde arama motoruna kullanıcının ismini yazarak tekrar profili görme imkanınız var unutmayın sessize alma özelliği sadece ana sayfanızda ve hikâye akışınız da görmemenizi engelleyecek.

Instagram

Geçtiğimiz haftalarda emoji ile yanıtlama özelliği fazlasıyla sevilmişti. Sosyal medya  şirketi olan Instagram yeniliklerini arttıracağını , test sürecinde olan yeniliklerinin de hazırlandığını belirtebiliriz. Çoğu sosyal medya platformu sessize alma özelliğini çıkarmakta gecikebiliyor. Bunun sebebi ise işverenlerin , reklamcıların , kullanıcıların daha çok bilgilenip fazla içerik görmenizi istemeleridir.

Ek Bilgi :

Kullanıcılar istedikleri zaman sessize alabilecek , istedikleri zaman sessizden çıkarabilecek.  Kısacası Facebook platformunda olduğu gibi arkadaş kalacak ancak gönderi almayı durduracaksınız.

 

Yazar Hakkında

İrem Arı

Kendi halinde birisi.

Yorum Yap

2 Yorum