Genel

Facebook Hikayelerine 3 Yeni Özellik

Çoğu sosyal medya sitelerinde bulunduğu gibi Facebook’ta da bulunan hikaye özelliğine içerisinde 3 özellik bulunan güncelleme geliyor.

1- Arşiv:

Instagram üzerinde paylaştığımız hikayeler arşivleniyor ve istediğimiz zaman profilimizde hikayeleri öne çıkartabiliyoruz.Artık Facebook’ta da Hikayeler buna benzer şekilde işleyecek.Paylaştığımız hikayeler arşivlenecek ve istediğimiz zaman  profilimizde paylaşabileceğiz.

Arşiv Özelliği

2- Kamera:

Benim en beğendiğim özellik bu. Telefonuzda hafıza sorunu yaşıyorsanız sizin de seveceğinize eminim.Çünkü artık Facebook Kamera’dan çekeceğimiz fotoğraflar, Facebook’a kaydedilecek. Kaydedilen fotoğraflara özel yeni bir menüden fotoğraflarımıza bakabilecek, paylaşabileceğiz.

 

Kamera Özelliği

 

 3- Sesli Paylaşımlar:

Seçtiğiniz arka plan ile dilediğiniz şekilde sesli paylaşımlar yapabileceksiniz.Çoğu kişinin aşk acısını dökeceği eski sevgilisine gönderme yapacağı şarkılar ile paylaşım yapacağını düşündüğüm bu özelliği pek de beğenmediğimi söyleyebilirim.

Sesli Paylaşım Özelliği

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

Okuyucularını bilgilendirmek amacıyla yazılım,teknoloji kategorilerinde blog yazarlığı yapan.Web dünyasında özgün ve yararlı projelerde bulunan 17 yaşında genç bir girişimci.

Yorum Yap