İnternetten Para Kazanma Para Kazanma

Aliexpress Üzerinden Link Paylaşarak Para Kazanma

Aliexpress her geçen gün yeni özelliklerle karşımıza geliyor. Artık Aliexpress ile link paylaşarak para kazanmak mümkün. Aliexpress yürüttüğü çalışmalar sonucunda kendi bünyesinde satış yapan kişilere ve Aliexpress kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor.

 

Aliexpress

Bu yöntem sayesinde hiçbir ücret ödemeden Dropshiping yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ürün linklerini sosyal medyada veya diğer ağlarda paylaşarak link üzerinden alışveriş yapan kişileri bulmalısınız. Böylelikle sadece link paylaşarak para kazanmanız mümkün olacak. Dropshiping ile para kazanmaya veya bu yöntemi denemeye çalışan arkadaşlara güzel bir kapı Aliexpress tarafından aralandı. Hemen sizde göz atmak için uygulamayı indirebilir ve link paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Bu arada kazandığınız paraları ister çekebilir ister aliexpress üzerinde harcı ya bilirsiniz. Aliexpress bu sayede büyük bir reklam ağına sahip olacak. Dünya devi olarak kabul edilen Amazon’un en büyük rakibi Aliexpress, Paylaş kazan özelliği ile çok ses getireceğe benziyor.

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

2001 Antalya Doğumluyum. Antalya MTAL bilişim bölümünde Web Tasarım dalını okudum. İnternet dünyası ile 2008 yılında tanıştım. Kendimi her zaman gelişmeye açık tutuyorum, yeni teknolojiler ile haşır neşir olmayı seven birisiyim.

Yorum Yap