Genel Gündemdeki Konular

Algida Bedava Dondurma Kampanyası

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Algida Migros ile anlaşmaya girerek Bedava Dondurma Kampanyası’nı yayınladı.

Önemli Not: 

Migros Kartınız olması gerekmekte.Hemen bir Migros’tan 1.5TL karşılığında veya Migros mobil uygulamasından ücretsiz edinebilirsiniz. (Mobil uygulamadan alınan kartlar geç gönderilebiliyor,tavsiyem Migros’tan almanız.)

Kampanyadan nasıl yararlanılır?

Algida’yla Gülümse

Kampanya Koşulları: www.algida.com.tr/algidaswarm 

Kampanya Linki: www.algidaylagulumse.com (mobilden sıkıntısız giriliyor bilgisayardan girmek isteyenler en altı okusun.)

Siteye giriyoruz,sonrasında telefon numaranızı girince SMS olarak 8 haneli olarak bir kod geliyor. O kodu boşluğa girince 10 haneli dondurma kodu çıkacak. Toplamda farklı farklı 11 çeşit dondurma var. 
Çıkacak 10 haneli kodu, AppStore – Google Play‘den Migros uygulamasını indirip “Kartına Kampanya Tanımla” kısmından da kodu hesabınıza ekleyerek ürünü ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. 
Aynı çeşit olmamak kaydıyla farklı çeşitlerde (Boom Boom, Magnum, Cornetto Disc gibi) 1’den fazla dondurma uygulamaya eklenebiliyor, yani Migros uygulamasında “Kartına Kampanya Tanımla” kısmından farklı farklı dondurma kodlarını eklediğinizde bir fişte birden fazla dondurma alabileceksiniz.

Bilgisayardan girmek isteyenler sayfaya girdikten sonra f12 tuşuna bassın ve Elements’in solundaki telefon simgeli kutuya tıklayıp f5’e bassın (o kutuyu göremezseniz f12’ye bastıktan sonra ctrl+shift+m tuşuna basın daha sonra sayfayı yenileyin.)

 

 

Yazar Hakkında

Sercan YILDIZHAN

2001 Antalya Doğumluyum. Antalya MTAL bilişim bölümünde Web Tasarım dalını okudum. İnternet dünyası ile 2008 yılında tanıştım. Kendimi her zaman gelişmeye açık tutuyorum, yeni teknolojiler ile haşır neşir olmayı seven birisiyim.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Sercan bey migrosa gittim 20 tl dediler karta beni kazıkladılar mı ne yapabilirim kartınızı bana verir misiniz dondurma çok severim. Sizi daha çok